SamBoat Club

SamBoat Club, co to jest?

To jest nasz program lojalnościowy, dzięki któremu korzystasz z ekskluzywnych ofert i korzyści w zależności od liczby dokonanych rezerwacji na SamBoat. Klub SamBoat jest prosty i bezpłatny!

Witamy w klubie SamBoat!
Korzystaj z wyjątkowych korzyści!

Zarezerwuj na poziomie Kapitan!

Jak to działa?

To bardzo proste: każda rezerwacja jest uwzględniana. Przy pierwszej już jesteś na poziomie Kapitana! 3 rezerwacje? Awansujesz na Komandora. Po 8 żeglugach jesteś Exploratorem. Niespodzianki i ekskluzywne korzyści czekają na Ciebie na każdym nowym poziomie

Jakie są korzyści?

W zależności od twojego stopnia, korzyści mogą obejmować kody rabatowe na wynajem, uprzywilejowany dostęp do określonych zniżek oferowanych przez właścicieli łodzi lub karty podarunkowe.

Kapitan
1 rezerwacja dokonana
  Kupony zniżkowe spersonalizowane
  Dostęp do wyłącznych zniżek od partnerów właścicieli
Kapitan
3 rezerwacji dokonanych
  Kupony zniżkowe spersonalizowane
  Dostęp do wyłącznych zniżek od partnerów właścicieli
  Karta podarunkowa na 50€
Odkrywca
8 rezerwacji dokonanych
  Kupony zniżkowe spersonalizowane
  Dostęp do wyłącznych zniżek od partnerów właścicieli
  Karta podarunkowa o wartości 100€
  Roczna subskrypcja Navily Premium, społecznościowy przewodnik wybrzeża
Pytania często zadawane

Aby się zapisać do programu, jest bardzo proste: wystarczy założyć konto na SamBoat. Jeśli już masz konto, to już jesteś zapisany : )

Myśleliśmy o naszym programie tak, aby był wsteczny. Twoje wcześniejsze rezerwacje są zatem uwzględnione. Szybko zaloguj się do swojego konta SamBoat, aby poznać swój status!

Na dzień dzisiejszy klub SamBoat oferuje 3 poziomy, a każdy poziom pozwala odblokować specjalne nagrody. Nawiasem mówiąc, jeśli lubisz niespodzianki, sprawdź, czy Twój adres pocztowy jest aktualny : )

Każde dokonane wynajęcie zbliża cię do wyższego poziomu. Aby sprawdzić swój status, zaloguj się do swojego konta klienta SamBoat!