Nasze gwarancje

Najlepsza cena gwarantowana

W SamBoat zobowiązujemy się oferować najlepsze ceny za wynajem łodzi. Nasz zespół regularnie utrzymuje kontakt z właścicielami, zarówno prywatnymi, jak i profesjonalistami, na całym świecie, aby zagwarantować jak najkorzystniejsze ceny.

Jeśli znajdziesz korzystniejszą ofertę gdzie indziej, zobowiązujemy się do zaoferowania Ci różnicy, pod warunkiem spełnienia następujących warunków:

  • Nie potwierdziłeś jeszcze swojej rezerwacji lub zrobiłeś to w ciągu ostatnich 48 godzin.
  • Jest to ten sam łódź, na te same daty wynajmu i z tym samym portem wylotowym.

Bezpieczeństwo od A do Z

Platforma online jak nasza musi zapewnić bezpieczeństwo na każdym etapie Twojego projektu. Wybierając SamBoat, jesteś w dobrych rękach od pierwszego kontaktu z naszą platformą.

  • Każdy właściciel dodający łódź do naszej platformy jest systematycznie kontaktowany przez dedykowany zespół.
  • Transakcje finansowe są zabezpieczone przez naszych partnerów bankowych, a mianowicie Stripe i MangoPay.
  • Szybkość naszych partnerów wynajmujących jest skrupulatnie oceniana, a w przypadku ich niewypłacalności zobowiązujemy się zwrócić Ci pełną kwotę.
  • W celu zwiększenia spokoju ducha, masz możliwość wykupienia ubezpieczenia oferowanego przez naszych partnerów ubezpieczeniowych, które obejmuje ewentualne przypadki anulacji i szkód.

Wybierz SamBoat, aby zaplanować swoje wakacje w spokoju i żeglować w bezpieczeństwie.

Łatwe warunki płatności

Nie jesteś zobowiązany uregulować całości opłaty za wynajem natychmiast po potwierdzeniu rezerwacji online, zwłaszcza jeśli dokonujesz rezerwacji z wyprzedzeniem.

Nasza platforma automatycznie proponuje harmonogram płatności dla wynajmowanych łodzi, spełniających następujące kryteria:

  • Data rozpoczęcia wynajmu jest za ponad dwa miesiące.
  • Kwota wynajmu przekracza 500 euro.

Nasz zespół handlowy będzie dostępny do rozmów z Państwem i ustalenia dat odbioru.

Jeśli terminy bankowe na to pozwolą, możemy również zaoferować Państwu możliwość dokonania płatności przelewem.

Ekspercki zasięg międzynarodowy

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji przez sześć dni w tygodniu, aby pomóc w realizacji Państwa projektów.

W ciągu ostatnich lat rodzina SamBoat rozrosła się o zespoły agencji Vents de mer (Francja), LateSail (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Republika Południowej Afryki), Argos (Niemcy) i CYC (Szwecja), wzmocniło to naszą wiedzę i podniosło poziom

Dzięki temu rozszerzeniu nasze zespoły są w stanie zaprezentować Ci ponad 1400 destynacji i zaoferować opcje spośród ponad 50 000 łodzi.

Nagrody za twoją lojalność

Twoje codzienne zaufanie jest cenne, a w uznaniu wprowadziliśmy program lojalnościowy 'Klub SamBoat'.

Biorąc udział w programie, jesteś nagradzany na każdym kroku. Odblokuj ekskluzywne korzyści na każdym nowym osiągniętym poziomie, takie jak rabaty u naszych partnerów, vouchery podarunkowe, a także subskrypcja Navily.